امروز: شنبه، 26 آبان 1397

چاپ تاپ بندی زنانه

تاپ بندی زنانه: جنس پلی استر پنبه و ملانژ

رنگ: سفید و طوسی

نوع چاپ: سابليميشن و 100% قابل شستشو

این محصول مختص به خانمها می باشد. چاپ تاپ بندی همراه با عکس و لگو می تواند نمونه دیگر از تبلیغات باشد و علاوه بر آن می تواند هدیه زیبا و خاص برای عزیزانتان باشد. این محصول از بهترین نوع مواد اولیه تولید شده که این قابلیت وجود دارد که هر طرح و عکس دلخواه شما را بر روی آن چاپ کنیم.با ما در ارتباط باشید.


درخواستها: 0

چاپ تیشرت زنانه

تیشرت زنانه: جنس پلی استر پنبه

رنگ: سفید

نوع چاپ: سابليميشن و 100% قابل شستشو

چاپ تیشرت زنانه نمونه ای دیگر از محصولات پرچم خیام است که مورد توجه بسیاری از خانمها قرار گرفته است. جنس این تیشـرت از نخ پلـی استر پنبه درجه 1 است که دارای لطافت زیادیست. دوخت این تیشرت از لحاظ یقه، آستین، کمر وغیره با تیشرت آقایان متفاوت است اما همانند تیشرت آقایان قابلیت چاپ عکس و طرح با بهترین کیفیت چاپ و رنگ را داراست. چاپ این مدل از کار از نوع سابلیمیشن بوده، به همین دلیــل محدودیتی در چاپ وجود ندارد و کاملا ماندگار و قابل شستشو است.با ما در ارتباط باشید.
درخواستها: 0

چاپ تیشرت یقه دار مردانه

 تیشرت یقه دار: جنس پلی استر پنبه

رنگ: سفید

نوع چاپ: سابليميشن و 100% قابل شستشو

چاپ تیشرت یقه دار نمونه ای دیگر از محصولات پرچــم خیام بوده که طرفداران بسیاری دارد. این نوع تیشرت از جنس و مواد درجه 1 پلی استر پنبه تولید می شود که به دلیل استقبال مشتریان گرامی، پرچم خیام در نظر دارد این مدل کار را با پارچـه های متنوع تولید و عرضه نماید.با ما در ارتباط باشید.

درخواستها: 0

چاپ تیشرت آستین بلند اسپان

تیشرت آستین بلند اسپان: نوع یقه گرد

رنگ: سفید

نوع چاپ: سابليميشن و 100% قابل شستشو

نمونه دیگری از تیشرت آستین کوتاه اسپان مدل آستین بلند آن است که با همان مشخصات و کیفیت تولید و عرضه می شود. تیشرت آستین بلند اسپان از جنس پلی استر پنبه با کیفیت بالا تولید شده که مثال زدنیست.چاپ انجام شده بر روی این نوع تیشرت از نوع سابلیمیشن بوده که بستر مناسب چاپ این نوع تیشرت موجب تولید محصولی با بالاترین کیفیت چاپ ممکن می شود. تیشرت ها در سایزهای گوناگون قابل عرضه می باشد.با ما در ارتباط باشید.

درخواستها: 0

چاپ تیشرت ملانژ

تیشرت ملانژ: نوع یقه گرد

رنگ: طوسی

نوع چاپ: سابليمیشن و 100% قابل شستشو

تیشرت ملانژ نوع دیگری از تیشرت های تبلیغاتی می باشد که ظاهر خاص تری نسبت به تیشرت اسپان سفید دارد. رنگ این تیشرت طوسی روشن بوده که با تنوع رنگی چاپ بر روی آن جلوه زیبایی از تیشرت را به نمایش می گزارد. چاپ روی تیشرت ملانژ از نـوع سابلیمیشن می باشد که با توجه به نامحدود بودن رنگ در چاپ طرح و همچنین ثبات رنگی بالا در نوع خود بی نظیر است.با ما در ارتباط باشید.

درخواستها: 0

چاپ تیشرت پلی استر پنبه

تیشرت سفید اسپان: نوع یقه گرد

رنگ: سفید

نوع چاپ: سابليميشن و 100% قابل شستشو

چاپ روی تیشرت سفید اسپـــان از پرطرفــدارترین تیشرت های تبلیغـــاتی می باشد که عمومــــا عمده سفارش مشتریـان از این نوع تیشـرت می باشد. پارچــه مورد استفاده از بهترین نوع خود بوده که دارای لطافت زیادیست همچنین وضوح چـــاپ با تنوع رنگی بالا همراه با قیمت مناسب این تیشرت، توانسته نظر اکثریت مشتریــان را به خود جلب کند. چاپ روی این تیشرت از نـوع سابلیمیشن می باشد که در نوع خود بی نظیر است. این نوع چاپ هیچ محدودیتی در رنگبندی طرح ندارد و به دلیل تثبیت رنگ بالا کاملا قابل شستشو مــــی باشد. پرچم خیام به عنـوان یکی از متخصصین چاپ تیشرت در ایران این محصول را با بهترین نوع کیفیت در اختیار شما عزیزان قرار میدهد. با ما در ارتباط باشید.


درخواستها: 0