امروز: شنبه، 26 آبان 1397

چاپ روی لیوان دسته قلبی

لیوان دسته قلبی: نوع دسته و داخل رنگی

جنس: سرامیک

رنگ: نیلی، سبز، نارنجی، صورتی

این مدل از لیـوان همانند لیوانهــــای رنگی دارای بدنه سفید بوده، دستــه و داخل لیــوان به صورت رنگی (همرنگ) می باشد.تفــاوت این لیوان با لیوانهای رنگی فقط در مدل دسته می باشد که این لیوان دارای دسته ای شبیه به قلب است. از ویژگی هــای این لیوان تنوع رنگی زیاد این محصول است که می توان آن را با رنگ لوگو و یا زمینه چاپ هماهنگ کرد که جلوه بسیار زیبایی به کار شما میدهد. هدیه این مدل لیوان می تواند سورپرایز زیبایی از سمت شما برای عزیزانتان باشد. با ما در ارتباط باشید.

درخواستها: 0

چاپ لیوان دسته رنگی قاشق دار

لیوان رنگی قاشق دار: نوع دسته و داخل رنگی

جنس: سرامیک

رنگ: قرمز، نارنجی، مشکی

این مدل از لیـوان دارای بدنه سفید بوده ولی دستــه و داخل لیـوان به صورت رنگـــی (همرنگ) همراه با قاشق می باشد. از ویژگی های این لیــوان تنوع رنگی زیاد این محصول است که می توان آن را با رنگ لوگو و یا زمینه چاپ هماهنگ کرد که جلوه بسیار زیبایی به کار شما میدهد.این لیوان در مدل دیگری بدون قاشق قابل عرضه است.با ما در ارتباط باشید.

درخواستها: 0

چاپ فنجان و نعلبکی

فنجان و نعلبکی: چاپ سابلیمیشن

جنس: سرامیک

رنگ: سفید

چاپ روی فنجان یکی از پر طرفدارترین محصولات پرچم خیام می باشد که عموما بیشتر مورد توجه رستورانها و کافه ها می باشد. این مدل از فنجان به همراه نعلبکی عرضه می شود که دارای کیفیت فوق العاده ای می باشد. چاپ روی فنجان هیچ محدودیتی در چاپ ندارد. با ما در ارتباط باشید .

درخواستها: 0

چاپ لیوان حرارتی

لیوان حرارتی: نوع حرارتی (جادویی)

جنس: سرامیک

رنگ: در حالت سرد مشکی و در حالت گرم سفید

لیوان حرارتی (لیوان جادویی) به دلیل سبک ساختار منحصر به فرد خود مورد توجه بسیــاری قـــرار گرفته است.رنگ بیرون لیــوان از مواد خاصـی ساخته شده که به حرارت واکنش نشان می دهد یعنی بدان معناست که این لیوان در حالت عادی در دمـای معمولی کاملا به رنگ مشکی می باشد و حتی چاپی که روی آن انجام شده مشخص نیست اما وقتی درون لیوان مایع گرمی ریخته شود لیوان واکنش نشان داده و به آرامی تغییر رنگ میدهد و به رنگ سفید تبدیل می شود سپس چاپی که روی لیوان بود نمایان می شود.لیوان حـــرارتی (جـادویی) میتواند هدیه زیبا و خاص برای عزیزانتان باشد و همچنین می تواند راهکاری خاص جهت تبلیغات کسب و کار شما نسبت به دیگران باشد که تا مدتها در ذهن مشتــری تداعی می شود.با مـا در ارتباط باشید.

درخواستها: 0

چاپ لیوان دسته رنگی

لیوان رنگی: نوع دسته و داخل رنگی

جنس: سرامیک

رنگ: قرمز، نیلی، زرد، سبز، نارنجی، مشکی، صورتی

این مدل از لیـوان دارای بدنه سفید بوده ولی دستــه و داخل لیـوان به صورت رنگی (همرنگ) می باشد.تفــاوت این لیوان با لیوانهای ساده فقط در رنگی بودن دسته و داخــل آن هست که این رنگهـا به صورت استـــاندارد بر روی لیـوان تثبیت هستند که جای نگـــرانی برای مصرف کننده باقـی نگذارد.از ویژگی های این لیوان تنوع رنگی زیاد این محصول است که می توان آن را با رنگ لوگو و یا زمینه چاپ هماهنگ کرد که جلوه بسیار زیبایی به کار شما میدهد.این لیوان در مدل دیگری به همراه قاشق قابل عرضه است.با ما در ارتباط باشید.

درخواستها: 0

چاپ لیوان سرامیکی سفید

لیوان سفید: نوع دسته دار

جنس: سرامیک

رنگ: سفید

لیــوان سفید سرامیکی ساده پرطرفدارترین نوع لیوان در تبلیغــات و چاپ لیوان است.این لیوان به دلیل کیفیت بالا و داشتن بستر مناسب برای چاپ و همچنین قیمت مناسب نسبت به سایر لیوانها مورد توجه بسیاری قرار دارد. لگو یا عکس به صورت کـاملا شفاف و با کیفیت بر روی این لیوان چاپ می شود که کاملا ماندگار بوده به همین دلیل کاملا در شستشو مقاوم است. با ما در ارتباط باشید.

درخواستها: 0

چاپ لیوان سرامیکی لاکچری

لیوان لاکچری: نوع دسته دار رنگی

جنس: سرامیک

رنگ: طلایی، نقره ای

چاپ لیوان طلایی و نقره ای محصولی خاص و انحصاری از پرچم خیام می باشد. این نوع لیوان دارای سطحی کاملا براق بوده که طرح شما با کیفیت فوق العاده به نمایش می گزارد. با ما در ارتباط باشید.


درخواستها: 0